Adresár

 
Export: Export všetky do CSV  Export všetky do XLS  Export všetky do XML
mapazobraziť mapu

AA Terra Antiqua, s.r.o.

UlicaSídlisko Rimava 1063/35
Mesto (PSČ)Rimavská Sobota, 979 01
KontaktRóbert Filka
Telefón0915/82 86 00
Emailfilka@archeo.sk
Webstránkawww.archeo.sk
mapazobraziť mapu

Akadémia umení

UlicaJanka Kollára 22
Mesto (PSČ)Banská Bystrica, 974 01
KontaktVojtech Didi
Telefón048/414 51 10
Fax048/414 51 09
Emailsekret@aku.sk
Webstránkawww.aku.sk
mapazobraziť mapu

Amatérska divadelná únia

UlicaHviezdoslavova 48/4
Mesto (PSČ)Senica, 905 01
Telefón034/51 64 78
Fax034/51 64 78
mapazobraziť mapu

Apoštolská cirkev na Slovensku

Apostolic Church in Slovakia
UlicaSreznevského 2
Mesto (PSČ)Bratislava 3, 831 03
Kontakt Biskup: Ján Lacho
Telefón02/44 25 09 13
Fax02/44 25 09 13
Emailradaacs@acsr.sk
Webstránkawww.acsr.sk
mapazobraziť mapu

Archeológia Zemplín, s.r.o.

UlicaKostolné nám.10
Mesto (PSČ)Michalovce, 071 01
Telefón0905/23 94 70
Fax056/648 01 30
Emailazemplin@gmail.com
mapazobraziť mapu

Archeologické múzeum, organizačná zložka SNM

UlicaŽižkova 12
Mesto (PSČ)Bratislava, 814 36
KontaktPhDr. Juraj Bartík, PhD.
Telefón02/54 41 36 80, 54 41 60 34
Fax02/54 41 07 72
Emailarcheologicke_muzeum@nextra.sk
Webstránkawww.snm.sk
mapazobraziť mapu

Archeologický ústav Slovenskej akadémie vied

UlicaAkademická 2
Mesto (PSČ)Nitra, 949 21
Telefón037/733 56 17 (57 38)
Fax037/733 56 18
Emailnrausekr@savba.sk
Webstránkawww.archeol.sav.sk
mapazobraziť mapu

ASOCIÁCIA DIGITÁLNYCH KINO-KLUBOV SR (ADKK)

ASSOCIATION OF DIGITAL MOVIE CLUBS OF SLOVAKIA
UlicaPriemyselná 1
Mesto (PSČ)Bratislava2, 821 09
KontaktMgr. Walter Nittnaus
Telefón02/55 56 89 01
Fax02/55 57 20 44
Emailadkk@adkk.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia Divadelná Nitra

UlicaSvätoplukovo nám. 4
Mesto (PSČ)Nitra, 949 01
Telefón037/652 48 70, 903/55 44 75
Fax037/652 48 70
Emailnitrafest@nitrafest.sk
Webstránkawww.nitrafest.sk
mapazobraziť mapu
Linky