Adresár

 
Export: Export všetky do CSV  Export všetky do XLS  Export všetky do XML

Štátna opera Banská Bystrica

State opera in Banska Bystrica
UlicaNárodná 11
Mesto (PSČ)Banská Bystrica, 974 73
KontaktRudolf Hromada, riaditeľ
Telefón048/2457 101, 2457 111, 2457 105 - sekretariát
Emailsobbs@bb.psg.sk
Webstránkawww.stateopera.sk
mapazobraziť mapu

Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici

Scientific Library
UlicaLazovná 9
Mesto (PSČ)Banská Bystrica 1, 975 58
KontaktOľga Lauková, riaditeľka
Telefón048/415 5111, 471 0769, 471 0766 - riad.
Fax048/412 4096
Emailsvkbb@svkbb.eu
Webstránkawww.svkbb.eu
mapazobraziť mapu

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Scientific Library
UlicaHlavná 10
Mesto (PSČ)Košice, 042 30
KontaktJán Gašpar, riaditeľ
Telefón055/2454 126 - riad., 6222 780 - ústredňa, 2454 131 riad., 2454 229 -sekr.
Fax055/ 6222 331
Emailsekretariat@svkk.sk
Webstránkawww.svkk.sk
mapazobraziť mapu

Štátna vedecká knižnica v Prešove

Sientific Library
UlicaHlavná 99
Mesto (PSČ)Prešov, 081 89
KontaktValéria Závadská, riaditeľka
Telefón051/ 2451 101, 2451 102 - riaditeľka
Fax051/2451 110
Emailkniznica@svkpo.gov.sk
Webstránkawww.svkpo.sk
mapazobraziť mapu

Štátne divadlo Košice

State theatre Kosice
UlicaHlavná 58
Mesto (PSČ)Košice, 042 77
KontaktPeter Himič, riaditeľ
Telefón055/245 2200, 245 2202
Fax055/245 2212
Emailsekretariat@sdke.sk
Webstránkawww.sdke.sk
mapazobraziť mapu

Štátny komorný orchester Žilina

Slovak Sinfonietta of Zilina
UlicaDolný Val 47, Dom umenia Fatra
Mesto (PSČ)Žilina, 011 28
KontaktVladimír Šalaga, riaditeľ
Telefón041/ 245 1113 - riad., 245 1122 - sekr.
Fax041/5626 972
Emailvladimir.salaga@skozilina.sk
Webstránkawww.skozilina.sk
mapazobraziť mapu

STOKA

Mesto (PSČ)Bratislava 1, 810 00
Telefón0915 063 659
Emailstoka@stoka.sk
Webstránkawww.stoka.sk
mapazobraziť mapu

Stredoslovenská galéria Banská Bystrca

UlicaDolná 8
Mesto (PSČ)Banská Bystrica, 975 90
Telefón048/ 470 16 15
Fax048/ 412 41 67
Emailssgbb@ssgbb.sk
Webstránkawww.ssgbb.sk
mapazobraziť mapu

Stredoslovenská galéria v Banskej Bystrici

UlicaDolná 8
Mesto (PSČ)Banská Bystrica, 975 90
KontaktMaroš Rovňák, riaditeľ
Telefón048/470 1615 - riad., 470 1617
Emailssgbb@ssgbb.sk
Webstránkawww.ssgbb.sk
mapazobraziť mapu

Stredoslovenské múzeum v Banskej Bystrici

UlicaNám. SNP 4/a
Mesto (PSČ)Banská Bystrica, 974 01
Telefón048/412 58 95-96
Fax048/415 50 77
Emailsmbb@stonline.sk
Webstránkawww.stredoslovenske.muzeum.sk
mapazobraziť mapu
Linky